Literaccy patroni roku 2021

Zapraszamy do obejrzenia wystawy poświęconej Krzysztofowi Kamilowi Baczyńskiemu. Pod każdą planszą znajdują się pliki audio zawierające dźwiękowy zapis wystawy.

Zaczynamy 22 stycznia 2021 r. w dniu 100. urodzin Krzysztofa Kamila Baczyńskiego
uważanego przez wielu za najwybitniejszego przedstawiciela pokolenia Kolumbów.

Literaccy patroni roku 2021 - Opis projektu cz. 1. Aby posłuchać, kliknij poniżej.

Literaccy patroni roku 2021 – Opis projektu cz. 1

Literaccy patroni roku 2021 - Literaccy patroni roku 2021 - Opis projektu cz. 2. Aby posłuchać, kliknij poniżej.

Literaccy patroni roku 2021 – Opis projektu cz. 2

Literaccy patroni roku 2021 - Krzysztof Kamil Baczyński - plansza 1. Aby posłuchać, kliknij poniżej.

Krzysztof Kamil Baczyński – plansza 1

Literaccy patroni roku 2021 - Krzysztof Kamil Baczyński - plansza 2. Aby posłuchać, kliknij poniżej.

Krzysztof Kamil Baczyński – plansza 2

Literaccy patroni roku 2021 - Krzysztof Kamil Baczyński - plansza 3. Aby posłuchać, kliknij poniżej.

Krzysztof Kamil Baczyński – plansza 3

Literaccy patroni roku 2021 - Krzysztof Kamil Baczyński - plansza 4. Aby posłuchać, kliknij poniżej.

Krzysztof Kamil Baczyński – plansza 4

Literaccy patroni roku 2021 - Krzysztof Kamil Baczyński - plansza 5. Aby posłuchać, kliknij poniżej.

Krzysztof Kamil Baczyński – plansza 5