Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach oraz działający w naszym mieście Zespół Szkolnych Doradców Zawodowych zapraszają osoby chcące znaleźć lub zmienić pracę oraz młodzież zainteresowaną planowaniem swojej ścieżki zawodowej na warsztaty.

Odbywają się one w Biblioforum (ul. Lipowa 1), udział w zajęciach jest bezpłatny.

29 stycznia o godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie, którego tematem będą cele i role życiowe, źródła motywacji oraz sposoby mierzenia sukcesu. Zajęcia poprowadzi coach, Pani Barbara Wallus.

W lutym tematem spotkań będzie asertywność, w marcu – trendy na rynku pracy. Aktualny harmonogram spotkań jest dostępny na stronie www.biblioteka.gliwice.pl.

Następne terminy:

5 lutego 2016 (piątek) – 16:30
Biblioforum, ul. Lipowa 1

Asertywność – jak umiejętnie mówić „nie”?
Dla własnego dobra trzeba umieć czasem powiedzieć „nie”. Dla niektórych nie jest to jednak łatwe. Warto więc ćwiczyć tę umiejętność. Pomocne mogą być warsztaty, na które zaprasza Miejska Biblioteka Publiczna w Gliwicach. Odbywają się one dzięki współpracy z Zespołem Szkolnych Doradców Zawodowych. Lutowe zajęcia poprowadzi Pani Urszula Janota.

18 marca 2016 (piątek) – 16:30
Biblioforum, ul. Lipowa 1

Kariera zawodowa młodego człowieka a trendy na rynku pracy
Zapraszamy młodzież ponadgimnazjalną oraz rodziców młodzieży, która jest na etapie wyboru swojej kariery zawodowej, na kolejne spotkanie z cyklu Warsztaty dla kowali – wykuj swój los. Jakie są obecnie trendy na rynku pracy, jakie wykształcenie jest obecnie w cenie, jak pogodzić pasje i zainteresowania z przyszłym zawodem? Marcowe zajęcia poprowadzi Pani Elżbieta Mikłuszka-Ziober. Warsztaty odbywają się dzięki współpracy z Zespołem Szkolnych Doradców Zawodowych.

Zapraszamy serdecznie.